města

Kurz Anatomie lidské mysli

18

skupin v ČR

698

lidí prošlo kurzem

10

měst kde přednášíme

Co říkají lidé o kurzu

Zdeněk

Anatomka mi ukázala cestu k lepšímu já a vysvětlila mi jaké jsou opravdové překážky v životě. Co je ten velký strašák co kazí veškerá úsilí.

Aduš

Dostala jsem odpovědi, které jsem už dlouho hledala. Potvrdila mi to, co jsem podvědomě tušila či věděla. Umožnila mi podívat se skutečně na svět kolem mě a ukázala různé možnosti, jak pomoci lidem a být užitečná. Co "zapůsobilo" nejvíce? Lektor mi neříkal, co si mám myslet nebo dělat. Naopak mi hned na první hodině pověděl: "Pravdivé pro Tebe je to, co ty sama považuješ za pravdivé a je Ti to reálné." :-)

Kateřina

Dostala jsem odpovědi na to, proč jsem zažívala v životě nepříjemné pocity, nerozumněla si s lidmy, selhávala,... S každou lekcí jsem víc rozumněla životu, sobě, lidem kolem a dostala skutečně účinné nástruje, díky kterým jsem mohla svůj život začít skutečně zlepšovat. Okamžitě.

100% záruka spokojenosti

Investice do vzdělávání představuje poměrně vysoký výdaj. Riziko, že utratíte peníze za něco, co nebude mít žádný smysl, není zanedbatelné. Za kvalitu a přínos svých kurzů ručíme.


Garanci spokojenosti a vrácení peněz můžete využít po absolvování všech 20 lekcí, Pokud shledáte, že vám nic nepřinesly a nezlepšily kvalitu života, tak Vám celé kurzovné vrátíme.