kolín

Kurz Anatomie lidské mysli

Úvodní hodina ZDARMA - 7.1.2021 a 12.1.2021 ukázková hodina od 17:00
Start 20 lekcí kurz Anatomie lidské mysli -  14.1. a každý pátek od 18:00 start kurzu

Důležité informace

Místo: Sladkovského 13, Kolín (kancelář Reality Liška)

Začátek: 18:00 v pátek


Další informace:
Jana Lišková
721 713 131


Přednášející:
Jana Lišková

100% GARANCE SPOKOJENOSTI

Pokud po kurzu budete mít dojem, že jste se nic nového nenaučili a že vám kurz nic nového nepřinesl, vrátíme vám peníze zpět. V plné výši.

Přednášející z Kolína

Lektor kurzu Anatomie lidské mysli je vysoce trénovaný specialista! Ne účastník pár školení a hurá přednášet. Před získáním oprávnění přednášet musí absolvovat vice jak 7 kurzů o mysli člověka, firmy, rodiny a mezilidských vztazích. Dále musí projít velmi náročným komunikačním tréninkem a kurzem, jak se učit a studovat. Poté musí ukázat, že veškeré informace umí použít a musí prokázat, že pomocí nich dokázal zlepšit svůj vlastní život. Následuje několika denní trénink pro získání oprávněni přednášet tento kurz a pravidelný trénink u leadera tohoto kurzu v ČR. Máme ověřeno, že naši lektoři jsou profesionálové, ale také velmi příjemní lidé, kteří dokáží nejen vysvětlit a poradit, ale taky pobavit a zvednout náladu.

Co o tomto kurzu řekli absolventi kurzu z Plzně

Lucie

"Anatomka" mi přinesla odpovědi na to, jak zachránit svůj život a dostat se ze spárů antidepresiv, léků na spaní a neustálého kolotoče, ve kterém jsem byla, ale nechápala ho...Ukázala mi, že ještě můžu vést život, jaký jsem vždy chtěla.

Matěj

Po absolvování kurzu se stal můj život jednodušší a srozumitelnější. Dokážu věci ne jen řešit, ale i vyřešit. Měl jsem prostor vždy co jsem se naučil aplikovat a ověřit. Vše je snazší a moje úspěchy ve všech směrech jsou viditelné, ať už se jedná o vztah, práci, kamarády, rodinu a další oblasti života.

Michaela

Kurz mi pomohl pochopit, proč jsem se v životě dělala chybná rozhodnutí, proč jsem se někdy chovala “jako bych to nebyla já” Pomocí "ALM" jsem zjistila jak je prospěšné se vzdělávat a neustále na sobě makat. Pochopila jsem, že oblasti v životě, které mám pod kontrolou mi dělají šťastnou a nemají na mě negativní vliv. Vzdělání nám nikdo nikdy nevezme.